09-09-2019 Redactie
Met een 4×4 camper door Namibië cruisen is een garantie op een mooi avontuur. Van 7 april tot 7 mei 2020 organiseert de NKC een reis door Namibie over 4500 km door een inspirerend landschap.
Na een rustige start van de reis, waarbij de ervaren Nederlandse reisbegeleiders Henk en Herma Speelman je snel vertrouwd maken met de fourwheel-camper, bezoek je de prachtige Fish River Canyon in het zuiden van Namibië. Daarna reis je door naar de Sossusvlei, gelegen in het nationaal park Namib-Naukluft. Rondrijden in deze grootste rode zandbak ter wereld is ronduit indrukwekkend. Na het passeren van de Steenbokskeerkring vervolg je de rondreis naar de havenstad Swakopmund aan de Atlantische oceaan. Hier scheep je in voor een zeesafari om dolfijnen en zeehonden te spotten.
De rondreis vervolgt zich met een bezoek aan de zeehondenkolonies bij Cape Cross en rijd je dwars door het ruige Damaraland. Hier geniet je van een prachtig en ruig landschap met onder andere natuurlijke rotsbogen en een versteend bos. Ook vind je hier tientallen prehistorische rotstekeningen van de Damarastam.
Omdat je regelmatig off road rijdt, kun je optimaal van deze landmarks genieten. Aan de horizon lonkt het nationaal park Etosha, een van de mooiste wildparken in Afrika. Hier verblijf je drie dagen. Je ervaart hier kuddes impala’s, zebra’s, antilopen, olifanten en giraffen in hun natuurlijke habitat. Aan het einde van deze verrassende rondreis breng je nog een bezoek aan Spitzkoppe, een eilandberg in de Namibwoestijn die ook wel de Matterhorn van Namibië wordt genoemd.
Praktische informatie groepsreis
Voor meer informatie over deze en andere groepsreizen: www.nkc.nl
Op zoek naar een eigen 4×4 camper? Kijk dan eens op CampersCaravans.nl
Karsten Tenten neemt De Waard over, samen met huidig directielid
Zo maakt Freelife Adventure de daktent laagdrempelig
Wally-Van: compacte camper waarin je nooit meer je bed hoeft op te bouwen
Kampeer & Caravan Jaarbeurs 2026: camperprimeurs en Het Utrechtse Kampeerdorp
Meer Campernieuws